Remont łazienki

Łazienka to niezwykle ważne pomieszczenie każdego domu – nie tylko bowiem zapewnia nam wieczorny relaks w wannie po całym dniu spędzonym w pracy, sprzyja rozluźnieniu oraz zregenerowaniu utraconych w toku całego dnia sił, ale równocześnie też powinna zapewnić nam błyskawiczną i sprawną toaletę poranną dla wszystkich członków naszej rodziny.

Należy zatem mieć na uwadze właściwą aranżację naszej łazienki – ta bowiem powinna pozwolić na utworzenie pomieszczenia, które będzie równocześnie funkcjonalne oraz wygodne i komfortowe w użytkowaniu.

Jak się za to zabrać? Najlepiej na samym początku narysować plan łazienki, np. na papierze milimetrowym, a także zebrać wycięte z papieru modele poszczególnych mebli oraz sprzętów, w które chcielibyśmy później wyposażyć naszą łazienkę. Dzięki temu prostemu a bardzo praktycznemu działaniu możemy wypróbować szereg rozmaitych ustawień, co pomoże nam później w podjęciu ostatecznej, kluczowej dla końcowego wyglądu łazienki decyzji.

W czasie planowania rozkładu wnętrza powinniśmy jednak pamiętać o kilku kluczowych kwestiach, m.in. o tym, że dookoła wanny, kabiny prysznicowej, umywalki, sedesu oraz bidetu należy pozostawić trochę wolnej przestrzeni – to bowiem konieczny warunek, abyśmy mogli wygodnie z nich korzystać. Dla przykładu – żeby w rogu łazienki, pomiędzy ścianą a drzwiami wejściowymi, móc umieścić kabinę prysznicową, odległość powinna wynosić co najmniej 90 cm.

Dlatego też warto czasem przesunąć drzwi do łazienki w taki sposób, aby móc ułatwić późniejsze rozmieszczenie poszczególnych urządzeń i sprzętów – warto więc zacząć aranżację od ustalenia, gdzie będą znajdować się drzwi. Pamiętajmy przy tym, że lepiej, jeśli drzwi do łazienki otwierają się na zewnątrz. Jest to nie tylko kwestia wygody, ale także bezpieczeństwa!

W znajdującej się na naszej stronie galerii odszukacie Państwo mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych przez naszą ekipę remontów łazienek – dzięki nim będziecie mieć Państwo wyobrażenie na temat tego, jak wygląda efekt naszych usług.

Jeżeli zatem jesteście Państwo zainteresowanie wykonaniem remontu łazienki, zachęcamy do kontaktu – telefonicznego, na numer telefonu: 519 132 220, bądź mailowego, na adres email: kierze@o2.pl

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami firmy LECH-BUD - zapraszamy do współpracy

Lech-bud
Zapraszamy do biura
ul. Zielińska 7/132
62-006 Gruszczyn

Obsługa Klienta
Lechosław Kierzek
519 132 220
kierze@o2.pl